Double X NUTRILITE™

Civilizační nemoci - Double X NUTRILITE™

Multifunkční přírodní vitamínový přípravek obsahující minerály a stopové prvky, vitamíny a antioxidanty jako koncentrované výtažky z 23 druhů rostlin. Vstřebatelnost je mezi 80-90%, vyšší je při podávání s jídlem nebo po jídle, účinnost je kolem 5-6 hodin.

Obsahuje 13 druhů vitamínů, 10 druhů minerálů a stopových prvků v organické vazbě (v tom Selen a Chrom, které nejsou přítomny v půdě ve střední Evropě) a 2 množstvím definované fytoživiny (Lutein a Lykopen). Dále ony koncentrované výtažky z 23 různých rostlin.

Během vývoje a přípravy tohoto preparátu byl nově na základě výzkumů funkce antioxidantů definován „kaskádový efekt“. Příkladem může být koncentrovaný výtažek z rozmarýnu, který obsahuje Karnosovou kyselinu (silný antioxidant), ta se po vyčerpání svých antioxidačních účinků za několik hodin mění na Karnosol (další antioxidant, působící na jiném místě), a ten se po určitém čase samovolně mění na Rosmanol (opět jiný antioxidant).

Dále byla v souvislosti se studiem nového složení Double X

(Evropská Unie bránila mnoho let jeho uvedení na evropský trh) definována jeho kapacita likvidace volných radikálů (ORAC – Oxygen Radical Absorbence Capacity). Jedna dávka Double X má hodnotu 4.200 ORAC. Zdravotnickou organizací je stanoveno, že průměrně v jedné porci čerstvého ovoce a čerstvé zeleniny je 300 až 340 ORAC.

Během dvouletého vývoje tohoto Double X bylo zkoumáno na 200 různých rostlin, z nich bylo vybráno právě oněch 23 nejvýhodnějších pro naše zdraví.

Double X výrazně zlepšuje mozkovou činnost, zvláště zlepšením přenosových funkcí na buněčných membránách.

Zvyšuje tělesnou kondici. Tu můžeme definovat jako trénovanost podpořenou zdravou výživou. Vytváří také prostředí pro větší odolnost a rychlejší regeneraci. Již třetím rokem firma NUTRILITE™ oficiálně spolupracuje s fotbalovým klubem AC Milán. AC Milán je klub známý svojí laboratoří Milan Lab, kde se přední odborníci na výživu starají o špičkové fotbalisty klubu. Nyní se k nim připojili odborníci z výzkumu firmy NUTRILITE™.

Celostní přístup značky NUTRILITE k výživě skvěle zapadá do filozofie laboratoře MilanLab. Značku NUTRILITE považujeme za přední autoritu v oblasti výživy a věříme, že její doplňky stravy pomáhají našim sportovcům dosahovat optimálních výkonů.

V oblasti krásy jsou zajímavé účinky na podporu  funkce a regeneraci kůže, vlasů a nehtů. Svým složením a vstřebatelností podporuje Double X tvorbu kolagenu a neméně důležitý je v této oblasti jeho antioxidační efekt.

To je také hlavní mechanizmus při odstraňování chronických kloubně úponových bolestí. Podílí se zde vedle antioxidantů také minerály a stopové prvky v rostlinné vazbě, tedy s vysokou vstřebatelností a tím lepším využitím v organizmu.

Díky obrovským antioxidačním vlastnostem tohoto přírodního potravinového doplňku se stává jedničkou v prevenci možnosti vzniku zhoubného bujení buněk.

Přímo se podílí na zvýšení energetiky mitochondrií (a tím životního elánu) a neobsahuje přitom žádné přímo působící podpůrné látky (kofein, pseudoefedrin).

Doporučujeme Double X podávat 1x až 2x denně, vždy s jídlem nebo po jídle, ne na noc. Jedna dávka je tvořena 3 tabletami, umístěnými v balení zlatém (přírodní vitamíny), stříbrném (přírodní minerály a stopové prvky) a bronzovém (antioxidanty v koncentrovaných výtažcích  rostlin).

Doporučujeme Double X kombinovat s Omega 3 Complexem. S dalšími suplementy jenom při speciálních důvodech.

Nedoporučujeme Double X užívat při epilepsii, v těhotenství a opatrnosti je třeba při ředění krve Warfarinem.

Naše konkrétní zkušenosti:

  1. U starších lidí vymizely chronické kloubní bolesti (koleno, kotník, kyčel, páteř).
  2. Zlepšila se nebo úplně vymizela paradontóza (sem také patří prevence vzniku zubního kazu).
  3. Výrazně se zvýšil sexuální apetit u mužů, kteří na něj před užíváním Double X už pozapomněli.