Vitamin C Plus

Civilizační nemoci - Vitamin C Plus

Unikátní složení Vitamin C Plus ho umožňuje využít jinak než ostatní syntetické celaskony. Obsahuje totiž přírodní kyselinu L-askorbovou získanou jako výtažek z Mexické třešně (Acerolla cherry) spolu s bioflavonoidy: výtažek z grapfruitu, mandarinky a citrónu.

To výrazně zvyšuje biologickou aktivitu suplementu a jeho účinky v organismu trvají delší dobu (minimálně 8-10h.). Díky tomu může být účinné množství přírodního celaskonu menší (pouze 240mg v jedné tabletě = 300% DV). Vstřebatelnost je pro přírodní původ preparátu téměř 90%.

1 tbl Vitamin C Plus po jídle posiluje vstřebávání železa.

1 tbl Vitamin C Plus ráno před jídlem zlepšuje funkci žaludku. Pufrovacím mechanismem snižuje kyselost žaludečních šťáv a tím zlepšuje trávení. Negativně ovlivňuje Helicobacter pylori. Doporučuje se proto k doléčení Helicobactera po předchozí léčbě antibiotiky.

Při infekci horních cest dýchacích Vitamin C Plus v dávce 4tbl denně (v rozdělených dávkách) výrazně navyšuje buněčnou imunitu a tím urychluje léčbu.

Výrazně zvyšuje fyzickou i psychickou aktivitu v dávce od 2 tbl Vitamin C Plus.

Při únavě můžeme místo kávy použít 2 tbl Vitamin C plus.

Při migrenosních bolestech hlavy vyzkoušejte 2-4tbl Vitamin C Plus, 150mg Hořčíku a 400mg-600mg Ibuprofenu.

Několik odborných prací zdůrazňuje pozitivní přínos dlouhodobého užívání Vitamin C Plus v procesu „oddálení“ stárnutí.

 

Vitamin C.

Zdá se to jasné. Kyselina askorbová a její vynikající účinky. Už jenom to, že existuje La D kyselina askorbová, ukazuje, že to není jak jednoduché, jak by si někteří mysleli. Pan prof. Linus Pauling, nositel Nobelovy ceny za chemii (také Nobelovy ceny za mír), říká se mu také s nadsázkou „advokát“ vitaminu C, založil vědecký ústav, výhradně se zabývající účinky vitaminu C na organizmus.

                                                        MUDr. Jiří Holečko